نرم افزار روبی rubi rss feed   follow rubi in facebook   follow rubi in gplus   follow rubi in twitter
دانلود   راهنما   ورود به محیط کاربری
مسیر شما:  صفحه اصلی  |  راهــنما  |  چگونه می توانم بدون محدودیت، از تمامی امکانات روبی استفاده کنم؟

چگونه می توانم بدون محدودیت، از تمامی امکانات روبی استفاده کنم؟

سطح دسترسی به امکانات نرم افزار روبی، به سه دسته تقسیم می شود:

سطح دسترسی مهمان

پس از نصب و اجرای نرم افزار برای اولین بار، بسیاری از امکانات روبی غیر فعال بوده و در دسترس نمی باشند. جهت دسترسی به امکانات نرم افزار، ابتدا به جمع کاربران روبی بپیوندید.

سطح دسترسی کاربران روبی


ورود به محیط کاربری

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، با کلیک بر روی کلید ورود به محیط کاربری، کادر ورود ( Login ) باز خواهد شد:


ورود

عضویت

در صورتی که قبلا به جمع کاربران روبی پیوسته اید نیازی به انجام فرآیند عضویت نمی باشد، اما در غیر این صورت، بر روی کلید عضویت کلیک نموده و با پرکردن تمامی فیلدهای مربوطه، به جمع کاربران روبی بپیوندید:


عضویت

پس از کلیک بر روی کلید ادامه و بررسی صحت اطلاعات شما، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی محیط کاربری به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. با مراجعه به ایمیل خود و کلیک بر روی لینک فعال سازی، محیط کاربری شما فعال شده و از این پس، شما نیز یکی از هزاران کاربر روبی خواهید بود.

نکته:

در صورتی که پس از گذشت یک هفته، هنوز بر روی لینک فعال سازی محیط کاربری خود، کلیک نکرده باشید، اطلاعات کاربری شما از سیستم حذف خواهد شد و شما مجددا باید فرآیند عضویت را تکرار کنید. با وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود، نیازی به تکرار فرآیند عضویت نخواهید داشت:

قرار دادن www در ابتدای آدرس ایمیل، اشتباه است. یک آدرس ایمیل معتبر به عنوان مثال: email@example.com


ورود به محیط کاربری

پس از فعال سازی محیط کاربری، می توانید توسط ایمیل و رمز عبوری که در فرآیند عضویت خود تعیین نموده اید، وارد محیط کاربری نرم افزار شوید و از امکانات مخصوص کاربران استفاده کنید:


ورود

پس از ورود به محیط کاربری نرم افزار و با مراجعه به بخش تنظیمات، برگه کاربری، می توانید امتیاز و سطح دسترسی خود را ملاحظه کنید. در صورت تمایل می توانید با انتخاب استان و وارد کردن نام شهر خود، اطلاعات خود را کامل نموده و با کلیک بر روی کلید ذخیره تغیرات ، آن را به روز رسانی کنید. هرگاه مایل به تغییر رمز عبور خود هستید، می توانید با استفاده از فیلد رمز عبور آن را به راحتی تغییر داده و سپس بر روی کلید ذخیره تغییرات کلیک کنید.


محیط کاربری


سطح دسترسی کاربران ویژه ( VIP )

در صورتی که مایل به استفاده از تمامی امکانات نرم افزار، بدون هیچگونه محدودیتی هستید، می توانید با تهیه نسخه پیشرفته نرم افزار از سطح دسترسی و امکانات بی نظیر آن لذت ببرید. جهت خرید نسخه پیشرفته نرم افزار، پس از پیوستن به جمع کاربران روبی و ورود به محیط کاربری ( طبق روندی که در بالا ذکر شد )، به بخش تنظیمات، برگه کاربری مراجعه نموده و بر روی کلید خرید نسخه پیشرفته نرم افزار کلیک کنید:


خرید نسخه پیشرفته

پس از کلیک بر روی کلید خرید نسخه پیشرفته نرم افزار ، صفحه مـحـیط کـاربـری وب سایت برای شما باز خواهد شد و شما باید توسط ایمیل و رمز عبوری که در فرآیند عضویت تعیین نموده اید، وارد محیط کاربری خود شوید و با مطالعه لیست کامل امکاناتی که در نسخه پیشرفته نرم افزار در اختیار شما قرار خواهد گرفت، در انتهای صفحه بر روی کلید خرید کلیک نموده و فرآیند خرید نرم افزار را انجام دهید.


فعال سازی امکانات ویژه نرم افزار

بعد از اینکه فرآیند خرید نرم افزار را با موفقیت به پایان رساندید، با مراجعه به بخش تنظیمات نرم افزار، برگه کاربری، بر روی کلید بررسی وضعیت (بررسی وضعیت) کلیک کنید تا امکانات ویژه برای شما فعال گردند.

نکته:

در صورتی که کلید بررسی وضعیت غیر فعال بود، کادر تنظیمات نرم افزار را ببندید و به مدت 15 دقیقه صبر کنید، مطمئنا فعال خواهد شد.فعال سازی امکانات ویژه

دسترسی نامحدود